Funkcja e-płatności w Grobonecie

Płatności elektroniczne to dodatkowa funkcja w Grobonecie. Pozwala ona użytkownikom strony na wykonanie płatności internetowej za rezerwację miejsca na cmentarzu lub opłacenie grobu. 

Nowe rozwiązanie pozwala Klientom natychmiast wykonać przelew środków bez konieczności wychodzenia z domu. Kiedy zostanie wykonany przelew, administrator otrzyma powiadomienie o takiej akcji.

Dlaczego powinno się udostępnić obywatelom możliwość opłacenia grobów elektronicznie?

Warto zaproponować osobom, które chcą opłacić miejsce na cmentarzu lub uregulować płatności za grób wykonanie płatności w sposób elektroniczny. Dlaczego opłaca się mieć funkcję e-płatności? Powinniśmy dostosowywać system i proponować rozwiązania do rosnących oczekiwań społecznych. Jednym z nich jest wykonanie przelewów za pomocą płatności on-line, który pozwala na wygodną i szybką obsługę Klienta.

Jakie są formy e-płatności?

Istnieją różne formy płatności elektronicznych, które możemy zaproponować internautom, jednak dlaczego są one atrakcyjniejsze niż wykonanie tradycyjnego przelewu bankowego? Ponieważ na co dzień zamawiamy i płacimy za usługi przy użyciu e-płatności (energia, zakupy i inne opłaty domowe). Rynek daje nam wiele możliwość dokonania płatności. Ludzie przyzwyczaili się do tego, że mają wybór i mogą w dogodny dla siebie sposób wykonać e-przelew. Z danych wynika, że w ciągu ostatnich dziesięciu lat liczba użytkowników internetu w Polsce podwoiła się i wynosi obecnie ponad 25,7 mln. Równolegle z rozwojem internetu zwiększa się liczba e-konsumentów a połowa z nich opłaca rachunki korzystając z płatności elektronicznych.

Odsetek mieszkańców w wieku 17–64 lat, robiących zakupy w internecie w 2019 rok.

E-płatności obejmują wszystkie operacje finansowe dokonywane na odległość przy użyciu urządzeń elektronicznych takich jak: komputery, telefony komórkowe i tablety.  Wyróżniamy, kilka metod płatności internetowych, które również są dostępne w GROBONECIE. Najpopularniejszą formą płatności są przelewy typu pay-by-link, realizowane przez takie serwisy jak: Przelewy24, DotPay, PayU, PayPal.

Przelewy pay-by-link (Przelewy24, DotPay, PayU, PayPal)

Przelewy pay-by-link jest to metoda najbardziej popularna i najchętniej wybierana wśród Polaków ze względu, że jest najszybsza. Użytkownik wykonuje tak naprawdę tylko 3 kliknięcia, które zajmą mu maksymalnie 4 sekundy.

rożne formy metody platnosci elektronicznych
Wygląd serwisu Przelewy24
Nowe funkcje w GROBONECIE lokalnym, które warto poznać:
  • życiorysy osób pochowanych – moduł daje możliwość napisania kilku informacji o osobach pochowanych i uczczenie ich pamięci.
  • wirtualny spacer po cmentarzu – funkcja umożliwia odbycie spaceru po terytorium cmentarza, zobaczenie grobów i ich otoczenie, a także odnalezienie poszczególnych mogił, w ich rzeczywistej lokalizacji.
  • abonament na opiekę techniczną – możliwość przedłużenia okresu gwarancji

Chcesz wdrożyć elektroniczne płatności w Grobonecie? Skontaktuj się z nami.