Wirtualny spacer po cmentarzu

Spacery wirtualne to nowoczesna forma prezentacji cmentarzy.

Funkcja wirtualnego spaceru umożliwia odbycie spaceru po terytorium cmentarza, obejrzenie grobów i ich otoczenia, a także odnalezienie poszczególnych miejsc pochówków, w ich rzeczywistej lokalizacji.

Jak wygląda spacer wirtualny po cmentarzu w Grobonecie?

Aktualnie jedną z najnowocześniejszych form prezentacji obiektów publicznych (cmentarzy, muzeów i teatrów) jest wirtualny spacer. Jak zrobić spacer wirtualny? Spacer jest opracowany w postaci prezentacji multimedialnej, przygotowanej na bazie fotografii panoramicznej wykonanej za pomocą specjalnego oprogramowania.

Nasz moduł dla GROBONETu jest opracowany na podstawie panoramy sferycznej, która umożliwia oglądanie obrazu w pełnym zakresie 360°.

Wirtualne spacery stają się bardzo popularne wśród Internautów, głównie dlatego, że dają możliwość odwiedzenia ważnych miejsc pamięci bez konieczności wychodzenia z domu. Każdy kto posiada komputer z internetem może zobaczyć interesujący go grób czy też miejsce pochówku, przed wizytą na cmentarzu.

Korzyści z wdrożenia wirtualnego spaceru

Dla administracji cmentarza parafialnego oraz komunalnego jest to dodatkowa forma promocja obiektu. Atrakcyjna i pożyteczna funkcja zachęca użytkownika do odwiedzenia danego cmentarza. Wirtualny spacer to uatrakcyjnienie, urozmaicenie i podniesienie jakości strony internetowej cmentarza.

Ponadto, wirtualny spacer otwiera możliwość odwiedzenia konkretnego cmentarza, osobom które nie mają takiej możliwości ze względu na np. stan zdrowia lub dużą odległość od miejsca zamieszkania czy inne czynniki.

Użytkownik spaceru wirtualnego może interaktywnie „spacerować” po cmentarzu. Dzięki odnośnikom, które po kliknięciu przenoszą użytkownika pomiędzy poszczególnymi panoramami, ma on wrażenie rzeczywistego ruchu w przestrzeni. Internauta może dokładnie rozejrzeć się po cmentarzu.

Chcesz się dowiedzieć jak możesz wdrożyć wirtualny spacer u siebie oraz jaka jest cena wirtualnego spaceru? Skontaktuj się z nami.

kontakt@polskie-cmentarze.com