Tablice i oznaczenia sektorowe na cmentarzu

Dużym ułatwieniem dla odwiedzających cmentarz, jest jasny i czytelny system informacji przestrzennej, który składa się z tablic informacyjnych oraz oznaczeń sektorowych.
System oznaczeń informacyjnych umieszczony na cmentarzu, bardzo ułatwia odwiedzającym poruszanie się i odnalezienie miejsc, które ich interesują. Dzięki tablicom i oznaczeniom sektorowym, każdy może sprawnie przemieścić się wśród grobów. W jasny i czytelny sposób uzupełniają one system informacji przestrzennej na cmentarzu.

Umieszczenie na cmentarzu odpowiednich oznakowań np. z nazwami sektorów lub kwater, pozwoli każdemu szybko odnaleźć się w przestrzeni i znaleźć interesujące go miejsce. Jest to szczególnie ważne dla osób, które odwiedzają cmentarz po raz pierwszy. 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Tablice stojące – umieszczane są najczęściej przed głównym wejściem do obiektu. Tablica z poglądową mapą cmentarza jest podzielona na sektory oraz naniesione są na niej chodniki i inne elementy infrastrukturalne, które znajdują się na cmentarzu. Możesz u nas zamówić także tablice z mapą oraz regulaminem cmentarza. Każda tablica jest wykonana z tworzywa dibond, odpornego na działanie czynników atmosferycznych, dzięki temu jest bardzo trwała.  Wymiary tablicy wynoszą 150 cm x 100 cm.
  • Tablice wiszące – podobnie jak tablice stojące, są umieszczane przed głównym wejściem do obiektu. Jednak w przypadku tablic wiszących możemy je zamocować np. na ogrodzeniu cmentarza. Tablice są wykonane z dibondu, jest to materiał  wysoce odporny na działanie czynników atmosferycznych.
  • Oznaczenia sektorowe – są to tabliczki wykonane z wysoce trwałego materiału – dibond. Na obu stronach oznaczenia są nadrukowane informacje z nazwą kwatery (numer/litera). Oznaczenia sektorowe są mocowanie na profilu metalowym, malowanym proszkowo, o wysokości 150 cm.
  • Oznaczenia Grobonet – tabliczki są wykonane z bardzo trwałego tworzywa dibond z nadrukowaną dwustronnie informacją o tym, że cmentarz został objęty systemem Grobonet. Na tablicy jest także podany adres strony internetowej, aby odwiedzający mógł szybko odnaleźć portal Grobonet.com. Oznaczenia są mocowanie na profilu metalowym, malowanym proszkowo, o wysokości 150 cm.
Interesuje Cię przejrzysty system identyfikacji cmentarnej? Chcesz by każdy mógł szybko odnaleźć ważny dla niego pochówek?
W ramach współpracy możemy stworzyć oznaczenia dostosowane do Twoich potrzeb lub dodatkowo spersonalizować produkty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.